Dla kogo jest dieta online ?

Jeżeli potrzebujesz zmienić dietę dla swojego pupila, bo:

  • jest psem/kotem chorym ( np. ma cukrzycę )
  • musi schudnąć
  • jest psim/ kocim seniorem
  • jest psem pracującym
  • lub po prostu chcesz zdrowo odżywiać swojego psa,

a nie masz możliwości osobistego spotkania z psim dietetykiem, mieszkasz daleko lub po prostu nie masz casu, Twój lekarz weterynarii nie przeprowadza konsultacji dietetycznej, to mamy dla ciebie gotowe rozwiązanie – ułożymy dietę dopasowaną dla Twojego pupila, omówimy ją telefonicznie w dogodnym terminie i godzinie.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, stworzyliśmy dla Państwa możliwość skorzystania z porady dietetycznej po wcześniejszym i dokładnym zapoznaniu się  w 3 krokach z zasadami porady dietetycznej online.

Nie prowadzimy porad weterynaryjnych. Uważamy, że prawidłowe żywienie wspiera opiekę weterynaryjną psa lub kota. Czasami jest kluczowym elementem kompleksowego leczenia zwierzęcia. Jeżeli zaistnieje potrzeba możemy telefonicznie nasze ustalenia skonsultować z waszym lekarzem weterynarii.

Konsultacja dietetyczna w 3 krokach

1

2

3

Wypełnij formularz 

Dzięki temu dowiemy się jaki jest cel konsultacji, stan zdrowia, tryb życia, aktywność fizyczna i preferencje żywieniowe Twojego pupila. Dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny pozwoli rozpoznać problemy żywieniowe Waszego zwierzaka.

Wypełnij formularz konsultacji

Otrzymasz odpowiedź w 48h

Odpowiemy na Państwa zgłoszenie drogą mailową (na email wskazany w formularzu) i powiemy w jaki sposób jesteśmy wstanie Wam pomóc, umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną.

Oddzwonimy do Ciebie

Przeprowadzimy 10 minutową darmową pierwszą konsultację. Powiemy Ci jak razem możemy poprawić stan zdrowia Twojego pupila. Zostaniesz też poinformowany jakie są koszty diety i jak długo powinna trwać.